Je nám ctí vám představit spoustu naděných sportovních talentů.

Nejen pro sportovce, ale pro každého, kdo miluje pohyb a zdravý životní styl, je výživa prioritou. Máme moc velkou radost, že několika vybraným sportovcům můžeme pomoci s touto oblastí, kterou denně řeší. Naše tyčinky jsou nutričně vyvážené a mají komplexní složení rostlinných proteinů, zdravých tuků, sacharidů a polysacharidů. Jsou v bio a raw kvalitě, bez lepku, bez mléka a přidaných cukrů. VIVO tyčinky jsou plné živých enzymů. Obsahují vyvážené množství antioxidantů a minerálů. Najdete je ve dvou řadách - energetické a proteinové. Pro malé sportovce od 3 let máme připravenou speciální tyčinku KIDS.

HESU sportovní akademie Zuzany Hejnové

Sportovní akademie Zuzany Hejnové HESU je aktivita pro děti i dospělé, která vede své členy ke zdravému životnímu stylu, naučí je, jak se zdravě stravovat, že nedílnou součástí tréninků je kromě dřiny také relaxace, a bude v nich podporovat lásku k pohybu. 

Jana Novotná - Elite tým HESU sportovní akademie Zuzany Hejnové

Jana je velkou vícebojařskou nadějí, neboť již třikrát překonala český rekord v halovém pětiboji. Atletice se věnuje již od sedmi let, ale obecně jí baví všechny sporty. Jejími vícebojařskými vzory jsou manželé Eatonovi, jejichž vzájemná podpora je pro Janu fascinující. Pro letošní rok nemá nízké ambice - chce se dostat na ME do 18 let v Tbilisi. A výhledově až na Olympiádu v Tokiu za čtyři roky.

Leona Vokálová - Elite tým HESU sportovní akademie Zuzany Hejnové

Leonka pochází z Tanvaldu a trénuje v klubu Liaz Jablonec nad Nisou. K atletice se dostala už ve školce, přivedli ji k ní rodiče. Jejím největším sportovním snem je stát se mistryní světa. Vzorem jí je Zuzka a Renaud Lavillenie. Jednou by si chtěla vyzkoušet oštěp. Miluje hudbu a nesnáší box. Nezapomenutelným zážitkem pro ni bylo setkání se Zuzkou Hejnovou a Pavlem Maslákem.

Tereza Vokálová - Elite tým HESU sportovní akademie Zuzany Hejnové

Terka pochází z Tanvaldu a v současnosti studuje tamní obchodní akakdemii. Působí v klubu Liaz Jablonec nad Nisou. Atletika je její srdeční záležitostí. Přála by si zúčastnit se olympijských her a vyhrát mistrovství světa. Jejím vzorem je Zuzka a Jessica Ennis-Hill. Chtěla by zkusit skok o tyči. Miluje víceboj, překážky a nejradši má svíčkovou. Největším zážitkem pro ni byla olympiáda mládeže v Nankingu.

Bára Hůlková - Elite tým HESU sportovní akademie Zuzany Hejnové

Bára je talentovaná atletka, která dříve závodila za AC Turnov, nyní však již závodí v dresu Liaz Jablonec. Cestu k atletice si našla po 6 letech v klučičím fotbalovém družstvu. Atletika ale nakonec vyhrála, ale i tak svou disciplínu stále hledá. Závodí tak ve vícebojích, sprintech, ale také překážkových bězích. Jejím snem je dostat se na Olympiádu a v dálce skočit 7 metrů. Jako pro sprinterku pro ní bylo dosud největším zážitkem setkání s Usainem Boltem, který jí dokonce podepsal tretry :-).

Jindra a Márty - mistři ČR v beach volejbalu 2016

Jindřich Weiss a Martin Tichý - mistři ČR v beach volejbalu roku 2016. V obrovské konkurenci porazili zkušené matadory, tak začínající páry. Martin byl navíc vyhlášen nejlepším blokařem mistrovství. Uvidíme je za 4 roky na olympiádě v Tokiu? My doufáme, že ano!  

Jana Macháčová - špičková triatlonistka

Jana přešla v roce 2016 z juniorské kategorie k „seniorům“. Studuje v Anglii japonštinu a v Leedsu trénuje v exkluzivní tréninkové skupině kolem bratří Brownleeových. V září se vydala na roční stáž na univerzitu v Kyotu. Letos jí čekají závody na Asian Cupu v japonském Murakami a potom na Světovém poháru v korejském Tongyeong a o týden později v japonském Miyazaki.

Petr Manďák - adrenalinový sportovec

Profesionální extrémní sportovec specializující se na speedskating (jízda za autem nebo motorkou), skoky salt na bruslích, freestyle skoky do vody, kaskadérské kousky, rychlobruslení a snowboarding.